@Totumedica 2021 | Polityka Prywatności

Social Media

O nas

Klinika medyczna Totumedica w Łodzi to nowoczesna placówka, w której specjalizujemy w stomatologii, w tym implantologii, oraz medycynie estetycznej.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać również z usług fizjoterapeuty.

Godziny otwarcia

poniedziałek                 10:00 - 20:00

wtorek                             10:00 - 20:00

środa                                10:00 - 20:00

czwartek                        10:00 - 20:00

piątek                               10:00 - 20:00

sobota/niedziela         nieczynne

CIAŁO

Każdy pacjent ma możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób tani i nieinwazyjny – Aqualyx to jedyny na świecie zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej.

Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią waga lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku takich miejscowych otłuszczeń u kobiet w takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, czyli miejsc, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

Zabieg intralipoterapii® polega na podaniu preparatu Aqualyx bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje (zazwyczaj są to 2 iniekcje) przy zastosowaniu specjalnie do tego celu opracowanych igieł. Przewagą tej metody jest ograniczona ilość wkłuć, co ogranicza ból, ryzyko powstania siniaków oraz uszkodzenia skóry. Zabieg przeprowadzony tą techniką  jest praktycznie bezbolesny (do roztworu Aqualyx dodawane jest znieczulenie).

Zabieg trwa tylko około 30 minut.

Zabieg AQUALYX

UMÓW WIZYTĘ W TOTUMEDICA

Nie wiesz jak się pozbyć cellulitu? Rozwiążemy Twój problem!

Cellulit to schorzenie związane jest z zaburzeniami funkcjonowania tkanki tłuszczowej, łącznej oraz układu żylno-limfatycznego. Najczęściej znajdujemy go na pośladkach, brzuchu, udach, biodrach, kolanach, rzadziej ramionach i sutkach.

Alidya to koniec Twoich zmartwień. To oficjalny preparat medyczny z certyfikatem CE.  Zawiera NATURALNE składniki, które zatrzymują i usuwają cellulit. Alidya usuwa toksyny, dotlenia i regeneruje tkanki oraz odżywia skórę. Jeden zabieg daje Ci więcej niż miesiące nieskutecznej suplementacji!

Zabieg  jest bezbolesny i trwa zazwyczaj około 30 minut!

Zabieg ALIDYA

UMÓW WIZYTĘ W TOTUMEDICA

ZABIEGI, KTÓRE RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ

Sprawdź!

OSOCZE i FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

 

DERMAPEN 4.0

BOTOKS

USTA