@Totumedica 2021 | Polityka Prywatności

Social Media

O nas

Klinika medyczna Totumedica w Łodzi to nowoczesna placówka, w której specjalizujemy w stomatologii, w tym implantologii, oraz medycynie estetycznej.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać również z usług fizjoterapeuty.

Godziny otwarcia

poniedziałek                 10:00 - 20:00

wtorek                             10:00 - 20:00

środa                                10:00 - 20:00

czwartek                        10:00 - 20:00

piątek                               10:00 - 20:00

sobota/niedziela         nieczynne

WŁOSY i BRODA

Utrata włosów to nie tylko problem estetyczny. Powoduje też głęboki dyskomfort z negatywnymi konsekwencjami na poziomie psychologicznym i społecznym.  Skład preparatu używanego podczas zabiegu #freshHAIR oparty jest na polinukleotydach. Jego zadaniem jest odżywienie mieszków włosowych oraz biorestrukturyzacja skóry głowy.

Wskazania do zabiegu #freshHAIR to: początkowe stadium łysienia, łysienie androgenowe, leczenie przed- i pozabiegowe (transplantacja włosów), wypadanie włosów po porodzie, przerzedzenie brwi, przerzedzenie brody.

Zabieg wykonuje się 2 razy w odstępie 7 dni, a następnie 2 razy w odstępie 14 dni.

 

#freshHAIR z NucleoFILL Medium

UMÓW WIZYTĘ W TOTUMEDICA

DERMAPEN to nowoczesne urządzenie, które za pomocą pulsujących igieł dostarcza skórze substancji aktywnych, pobudzających naturalne procesy naprawcze i produkcję kolagenu. Wykorzystujemy technologię mezoterapii mikroigłowej, która prócz leczenia łysienia znajduje zastosowanie również w leczeniu blizn (w tym blizn potrądzikowych), rozstępów oraz wspomaga działanie przecistarzeniowe, wpływa pozytywnie na ujednolicenie kolorytu skóry.

Zabieg DERMAPEN nie ma żadnych przeciwwskazań. Może być wykonywany na każdą okolicę ciała. Nawet tam, gdzie skóra jest cienka i delikatna.

Zabieg powinno wykonywać się w 4-6 seriach w odstępach 3-6 tygodniowych.

 

DERMAPEN 4.0

ZOBACZ EFEKTY ZABIEGÓW DERMAPEN

Podczas zabiegu z wykorzystaniem osacza i fibryny bogatopłytkowej wykorzystuje się komórki macierzyste bogate w czynniki wzrostu. Ich zadaniem jest pobudzenie skóry głowy (mieszków włosowych) do regeneracji i wzrostu.

Osocze i fibryna bogatopłytkowa to jedne z najbezpieczniejszych i naturalnych zabiegów z zakresu medycyny regeneracyjnej. Zapewniają głęboką przebudowę tkanek bez powikłań.

Zabieg powinno wykonywać się w 3 seriach, w schemacie 0-1-6 miesięcy.

 

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZABIEGI, KTÓRE RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ

Sprawdź!

OKOLICA OKA

 

USTA